Oferta dla firm

Małe i mikro
przedsiębiorstwa

Dobierz pakiet usług dla swojej firmy w INET Centrum

Korzystaj z szybkiego internetu, niskiego abonamentu na telefon i wachlarza usług dodatkowych dobranych pod Twoje potrzeby. Wybierając usługi w pakiecie możesz oszczędzać co miesiąc na niższych opłatach.

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Na co dzień twoi pracownicy komunikują się z klientami telefonicznie, w trasach korzystają z internetu mobilnego, a biuro musi mieć szybki internet? Wszystko czego potrzebujesz możesz mieć w jednym pakiecie!

Łącząc usługi w ramach naszej oferty dla firm możesz dobrać dokładnie to czego potrzebujesz i otrzymać indywidualną wycenę. W ten sposób obniżysz swój miesięczny abonament i będziesz mógł prowadzić swój biznes efektywnie i bez zbędnych kosztów.

Nasze usługi obejmują internet światłowodowy z prędkościami do 900 Mb/s, internet radiowy oraz internet mobilny dostępny na ponad 99% terenu Polski. Do tego oferujemy abonamenty na telefon w niskich cenach oraz szeroką ofertę usług dodatkowych. Potrzebujesz serwera wirtualnego, poczty elektronicznej lub publicznego adresu IP? W tym również możemy ci pomóc!

Nie znasz się na IT? Nie musisz się o nic martwić! Możesz skorzystać z naszych usług serwisowych i informatycznych, a nasi specjaliści pomogą ci kompleksowo przygotować twoje zaplecze technologiczne do pracy. W razie wszelkich awarii możesz liczyć na naszą szybką reakcję.

 

Porozmawiaj z naszymi specjalistami aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług dla firm. Nasi pracownicy pomogą wybrać rozwiązanie najlepiej spełniające Twoje potrzeby i przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę.

Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę!

Formularz kontaktowy