Oferta dla firm

Dzierżawa włókien światłowodowych

Korzystaj z sieci światłowodowej INET Centrum!

Usługa umożliwia połączenie oddalonych lokalizacji łączem światłowodowym w ramach sieci INET Centrum. Umożliwia to pasywne optyczne połączenia międzymiastowe lub lokalne.

Usługa opiera się o udostępnienie włókien światłowodowej w sieci INET Centrum w powiecie myślenickim. Łącza zakończone są na przełącznicy światłowodowej wyposażone w styki światłowodowe.

 

Aktualnie sieć światłowodowa INET Centrum obejmuje miejscowości:

Myślenice, Sułkowice, Jawornik, Jawornik-Bugaj, Rudnik, Biertowice

 

Dzierżawa włókien światłowodowych zapewnia połączenie lokalizacji stabilnym i bezpiecznym łączem. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla firm wymagających transmisji danych bez opóźnień.

Jest to rozwiązanie, które pozwala na budowanie własnej sieci do transmisji danych o jak najwyższych parametrach bez konieczności ponoszenia kosztownej inwestycji związanej w budową infrastruktury kablowej.

Utworzone trakty komunikacyjne mogą mieć dowolne przepustowości i jako oparte o technologię światłowodową charakteryzują się:

  • ultraszybkim przesyłem danych
  • brakiem problemów z łącznością
  • trwałością i odpornością na niszczenie z upływem czasu
  • bezawaryjnością - jedynie interwencja osób trzecich może wywołać przerwę w działaniu

Tylko korzystając z sieci światłowodowej możesz sobie zapewnić pełną niezawodność przy trudnych warunkach atmosferycznych i zagwarantować wysoką przepływ danych nawet przy dużym obciążeniu sieci. Sieć światłowodowa jest również doskonałym rozwiązaniem tam gdzie przeszkody terenowe utrudniają dotarcie sygnałów z nadajników bezprzewodowych.

Porozmawiaj z naszymi specjalistami aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych rozwiązań technicznych. Nasi pracownicy pomogą wybrać rozwiązanie najlepiej spełniające Twoje potrzeby i przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę.

Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę!

Formularz kontaktowy